Taisyklės ir sąlygos

Pristatymo sąlygos

Nurodytos pristatymo kainos ir terminai galioja visoje Lietuvoje.

Pristatymo būdai ir kainos:

Atsiimant patiems parduotuvėje, adresu Pulko g. 2-207, 08221, Vilnius – 0 €

Dėl atvykimo atsiimti prekes susitarti iš anksto, paskambinus telefonu +37068584544.

Registruotu pašto siuntiniu – 2,5 €.

Pristatymo terminas – iki 5 darbo dienų, neskaičiuojant išsiuntimo dienos.

LPEXPRESS paštomatu – 3 €

Pristatymo terminas: 2-3 darbo dienos.

LPEXPRESS kurjeriu (į namus) – 3,5 €

Pristatymas sekančią darbo dieną po išsiuntimo dienos, retais atvejais 2-3 darbo dienos.

…………………………………………

Kokias prekes galima grąžinti?

Prekės, kurios negali būti grąžinamos:

kokybiški optikos, matavimo, kontrolės, medicinos arba chirurgijos prietaisai ir aparatai;

visos kitos kokybiškos prekės, kurios buvo panaudotos, sugadintos, buvo pažeistos jų pakuotės ar dėl kitų pirkėjo atliktų veiksmų prarado prekinę išvaizdą, taip pat ne visos komplektacijos prekės (pavyzdžiui, prarastos konkrečios prekių dalys, nėra naudojimo instrukcijos ar garantinės knygelės, jei ji buvo išduota, ir pan.);

kitų prekių, kurias pardavėjas turi teisę atsisakyti priimti, vadovaudamasis galiojančiais teisės aktais.

Prekės laikomos kokybiškomis, jei nėra pasibaigęs jų galiojimo terminas, sudėtyje nėra teisės aktais draudžiamų sudedamųjų medžiagų, nėra pakitusi prekių konsistencija ar kitos esminės ypatybės dėl netinkamų laikymo sąlygų, prekės nėra pažeistos mechaniškai, nėra pažeista jų pakuotė ar nėra kitų prekių kokybės trūkumų.

Prekės, neišvardytos negalimų grąžinti prekių sąraše, gali būti grąžinamos. Grąžinamos prekės privalo būti nesugadintos, nepraradusios prekinės išvaizdos (nenuimtos ir nepažeistos etiketės, nenuplėštos apsauginės plėvelės ir kt.) ir negali būti naudotos. Prekė turi būti grąžinama originalioje pakuotėje, tos pačios komplektacijos, kokios buvo gauta, būtinai pateikiant prekės įsigijimo dokumentą, garantinę kortelę (jei ji buvo išduota), naudojimo instrukcijas ir kitus prekės priklausinius. Jeigu prekė nėra visiškai sukomplektuota, yra sugadinta, netvarkinga arba nėra tinkamai supakuota, pardavėjas turi teisę nepriimti prekės, jos nekeisti ir negrąžinti už prekę pirkėjo sumokėtų pinigų.

Kur ir kaip grąžinti prekes?

Jei pageidaujate prekes grąžinti paštu, prašome kreiptis elektroninio pašto adresu info@jamamta.lt arba telefonu +370 68584544.

Grąžinant elektroninėje parduotuvėje jamamta.lt įsigytas prekes, Jūsų prašysime užpildyti sutarties atsisakymo formą ir ne vėliau kaip per 14 dienų nuo prekių pristatymo (atsiėmimo) dienos išsiųsti elektroninio pašto adresu info@jamamta.lt arba adresu: Pulko g. 2-207, 08221, Vilnius.

Sutarties atsisakymo forma.pdf

Po sutarties atsisakymo formos išsiuntimo, ne vėliau kaip per 14 dienų, prašome prekes grąžinti į elektroninę parduotuvę jamamta.lt adresu: Pulko g. 2-207, 08221, Vilnius kartu su:

PVM sąskaita faktūra.

Kaip bus grąžinti sumokėti pinigai?

Jeigu už įsigytas prekes buvo atsiskaityta per elektroninės bankininkystės sistemą ar išankstiniu banko pavedimu, už prekes sumokėta suma grąžinama per 14 dienų nuo prekių gražinimo dienos į mokėtojo banko sąskaitą.

Pridėta!
Jau įsiminėte

Krepšelis

Uždaryti